Kıpır Kıpır Bir Spotify Playlist Önerisi

Yaza artık girdik hava 30 derecenin altına inmezken gerek plajlarda gerek dışarda gerekse de evimizde sıcaktan bayılmak üzereyiz. Yaz geldi mi benim bütün enerjim tükenir, hiçbir şey yapasım gelmez, beni gazlayacak sıcağı unutturacak bir şeylere ihtiyacım olur. Bu gibi durumlarda da hep hazırda bir playlist bekletirim ve ne zaman bunalmış, enerji ihtiyacı olan ve gaza gelmek isteyen biri olsam hazırladığım Spotify playlistini dinlerim. Hem bir işle uğraşırken hem de dinlenirken enerji dolmamı ve sıkılmamı dindiren bu playlisti şöyle paylaşayım:

Peki bu playlistte neler var? Genellikle Indie grupların kıpır kıpır olan şarkılarından oluşan bu playlistte Gorillaz, Franz Ferdinand, The White Stripes, Arctic Monkeys gibi gruplar bulunuyor. Daha genele hitap ettiğini düşündüğüm bu playlisti kendime saklamaktan vazgeçip sizlerle de paylaşmak istedim. Umarım canınız sıkıldığında, enerjiye ihtiyacınız olduğunda, üzüldüğünüz zamanlarda sizi rahatlatacak ve harekete geçmenizi sağlayacak bir playlist olmuştur.

Yazar
Burak Kara
Aslında burada yenilmez bir savaşçının profili olabilirdi. Destanlar yazan biri olabilirdi. Baltasını bir savuruşta 5 kişiyi yere seerebilirdi. Ama onun yerine öyle bir savaşçının rolünü yapan birinin profili var.