As Bayrakları As As! Game of Thrones 7. Sezon Fragmanı Geldi!

Çoğu dizi severin yakından takip ettiği ve merakla beklediği Game of Thrones dizisinin 7. sezon fragmanı yayınlandı. Diğer sezonlarının fragmanlarının aksine oldukça gaz bir fragmanla karşımıza çıktı. Game of Thrones 6. sezonu geride bırakırken herkes büyük savaşın ne zaman geleceğini merak ediyordu. Ve sözü güya hiçbir şey bilmeyen Jon söyledi: "Büyük Savaş Geldi"

Tüm ihtişamıyla karşımıza çıkan bu fragmanda Cercei'inin herkesi korkutan, düğme ilikleten tavırları, Daenerys'in Drogon'unun o koca ordulara kafa tutuşunu görecek bu gözler. Lekesizler ve Lannisterlar birbirine girmiş, Ejderha destek kuvvetleriyle arkadan gelen Dothrakiler silip süpürüyor her şeyi.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=95&v=giYeaKsXnsI

Daha önceki fragmanları hatırlarsanız genelde birilerinin arkasından dönen dolaplar, entriklar ile alakalı olurdu ve o sezonda öyle giderdi. Ama 7. sezon bunlara çok az yer verecek, bize savaş zevkini sonuna kadar yaşatacak gibi duruyor. Fragmanda hemen hemen her şey açık, Greyworm'u ve Cercei'nin baştaki konuşmasını görünce Lannister ve Lekesizlerin sezon sonuna doğru birbirine gireceği kesin. Ayrıca batıdan gelen bir gemi var ki bu geminin Euron Greyjoy'a ait olabilme ihtimali çok yüksek. Cercei'nin bahsettiği güneydeki düşman tabiki de Kum yılanı olarak anılan Oberyn Martell'in kızları olabilme ihtimali bir hayli yüksek.  Ayrıca hiç ummadık bir şekilde karşımıza Quentyn Martell de çıkabilir.

Ve  tabiki de bir aslan figürünü deviren el. Bu el hiç şüphesiz Tyrion'un eli ve Tyrion Lannister Hanedanı'nın başına geçmeye ço kyaklaşmış gibi gözüküyor. Ayrıca Lekesizler ve Lannisterlar arasındaki savaşın Lannisterların yuvası olan Casterl Rockta gerçekleşecek gibi olması da bu durumu kanıtlar nitelikte.

Bu sahnelerin dışındaki sahnelerde bolca heyecan, aksiyon ve gaz içeriyor. Peki bu kadar gazı aldıktan sonra Game of Thrones 7. sezonu ne zaman başlayacak? 16 Temmuz'da Game of Thrones 7. sezonu ilk bölümü biz GoT severler ile buluşacak.

Yazar
Burak Kara
Aslında burada yenilmez bir savaşçının profili olabilirdi. Destanlar yazan biri olabilirdi. Baltasını bir savuruşta 5 kişiyi yere seerebilirdi. Ama onun yerine öyle bir savaşçının rolünü yapan birinin profili var.
Eklenme Tarihi: 26 Mayıs 2017 537 Görüntüleme