Kemerleri Bağlayın TOM HARDY, VENOM OLUYOR!

Etrafta sessiz sessiz dolaşan bir film var. Daha doğrusu yapım aşamasında olan bir film. Ve bu filmin başında Zombieland'in yönetmeni Ruben Fleischer'ın olduğu ve filmin adının Venom olduğu... Herneyse Sony'nin çıkaracağı Venom filminde Venom karakterini canlandıracak oyuncu belli oldu. Son yılların şüphesiz en iyi oyuncularından biri olan Tom Hardy karşımıza Venom olarak da çıkacak!

Bugüne kadar bir sürü Spider Man filmi çekildi ancak karşımıza sadece 1 tane Venom yani Eddie Brock çıktı. Ama o da ilk Spiderman filmi üçlemesinde karşımıza çıktı ve malesef kimse beğenmemişti o rolü. Herkesin yerden yere vurduğu Peter Parker karakteri bile daha çok sevilmiştir Eddie Brock karakterinden.

 

Ruben Fleischer gibi bir yönetmenin yönettiği ve baş rolde Tom Hardy gibi bir oyuncunun olduğu filmi umarım Sony diğer yaptığı filmler gibi çöpe attırmaz. Sadece Tom Hardy faktörü bile filmin Hype'ını bayağı bir yükseltirken ve herkesin Tom Hardy'nin Eddie Brock rolünün üstesindne geleceğinden eminken umarız filmdeki tek güzel şey Tom Hardy'nin rol yeteneği olmaz. Ha unutmadan filmin diğer süperkahraman filmlerindne biraz farklı olacağından bashetmeden geçmemek lazım. Eh Venom'u konu alan film çekiyoruz hadi eğlenceli olsun, komiklikli şakalı olsun, Venom'un "ehe ehe o benim dünyadan arkadaşım" diyeceği bir film olmayacak. Bazı söylentilere göre film korku filmi tadında bile olabilirmiş. Alıştığımız süper kahraman filmlerinden çok daha sert bir filmin karşımıza çıkacağı kesin ve Tom Hardy'nin de bu rolü çok iyi üstleneceği herkes tarafından kabul edilir, edilmeli, etmeyenin ağzına kürekle vurulmalı.

Peki filmde Spiderman olacak mı konusuna gelirseniz. Spider Man bu filmde yer almayacak. Evet evet yanlış duymadınız, Spiderman'in olmadığı bir Venom ile karşı karşıyayız. SPIDERMAN'İN OLMADIĞI BİR VENOM AKK SINIRINA ULAŞMIŞ İNTERNETE BENZER görüşüne sahip insanlar bolca mevcut. Sony eğer bu işe giriştiyse bir bildiği vardır diyeceğiz ancak Spiderman olmadan konu nasıl işlenir bilemem. Umarım Sony eline yüzüne bulaştırmaz bu işi ve zevkle izleyeceğimiz bir Venom filmi ile karşımıza çıkarlar.

Yazar
Burak Kara
Aslında burada yenilmez bir savaşçının profili olabilirdi. Destanlar yazan biri olabilirdi. Baltasını bir savuruşta 5 kişiyi yere seerebilirdi. Ama onun yerine öyle bir savaşçının rolünü yapan birinin profili var.