Yazarlar

Bu sayfada, sitemizde yer almış geçerli ve önceki yazarları görebilirsiniz, yazarların isimlerine tıklayarak, yalnızca onlar tarafından yazılmış yazıları görüntüleyebilirsiniz.


Kurucu
Burak Tokak

Sitenin altyapısı ile de ilgilenen, mediavel ve uzay konseptini seven, hikaye güdümlü oyunları seven alabildiğine stereotipik mühendis arkadaşımız.


Baş Yazar
Burak Kara

Aslında burada yenilmez bir savaşçının profili olabilirdi. Destanlar yazan biri olabilirdi. Baltasını bir savuruşta 5 kişiyi yere seerebilirdi. Ama onun yerine öyle bir savaşçının rolünü yapan birinin profili var.

Star Wars, LOTR delisi tam geek. Coruscant sokaklarında gezerken buraya düştü. Dokuz Eylül Üniversite’sinde Bilgisayar Bilimleri ile uğraşıyor. 19.


Yeni Yazar
Boray Berke

Rock ve Metal ile ilgilenen, zamanı bolken yüzlerce anime izlemiş, Middle Earth’te biraz yaşadıktan sonra kendi dünyasını kurmuş ve orada yaşamaya başlamış biri.


Kayıp Yazar
Berkay Zeka

Teatral zevkleri olan, arada bi’ oyun bağımlılığı tutup bilgisayara atlayan, sevimli mi sevimli sosyopat abiniz. Outlook here carding discussions at this point. Hiç çaktırmıyorum ama.